Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Klub Aktywnego Seniora w lutym

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

NARODZENIE

2007-01-08,

Kategoria : Filmy

Kino „Światowid" w Elblągu zaprasza w terminie od 12. do 25. stycznia 2007 roku na projekcje filmu „Narodzenie".


Jest to opowieść o pełnej trudów i niebezpieczeństw podróży Marii i Józefa, o cudownym poczęciu Jezusa i jego narodzinach. Ten film jest szczególnie wartościowy w okresie świątecznym, kiedy w sposób szczególny celebrujemy i wspominamy Narodzenie Jezusa Chrystusa.
    To film, który odsłania tajemnice jednej z największych opowieści w dziejach ludzkości. „Narodzenie" to dramatyczny, pełen emocji obraz, historia bardzo ważna dla ludzi wierzących. W filmie ukazane zostało człowieczeństwo Marii i Józefa, ich myśli i uczucia.
Przybliżając postaci Matki Bożej i Józefa, autorzy filmu chcieli sprawić, aby widzowie weszli w bardziej osobisty związek z nimi. Film to nie tylko zwykła opowieść biblijna. Dla wielu odbiorców może także stać się inspiracją do dalszego życia, pozytywnym impulsem, który pomoże radzić sobie z wyzwaniami i problemami.

 

 

Autor: Barbara Jungnikiel

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna