Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Lekcje pokazowe w ramach projektu "Nasze Tutaj"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

A najpiękniejszą palmą wielkanocną została…

2016-03-21,

Kategoria : Konkursy

Osiem lat temu w Tolkmicku po raz pierwszy wybierano najpiękniejszą palmę wielkanocną wśród przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. W tym roku konkurs miał już charakter regionalny, a w pracach nad palmami uczestniczyło ponad 400 osób.

Konkurs „Na najpiękniejszą palmę wielkanocną 2016” organizują wspólnie - Parafia Św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” oraz  Oratorium Św. Jana Bosko w Tolkmicku. Konkurs miał charakter regionalny. Wzięło w nim udział 29 grup, w których pracowało ok. 400 osób.

- Palmy są naprawdę piękne. Wszystkie spełniły warunki Regulaminu i jury miało ogromny problem z ich oceną, dlatego jest wiele miejsc równorzędnych – skomentowali organizatorzy.

Nagrodzone palmy:

KATEGORIA - NAGRODY SPECJALNE:

- Nagroda specjalna za piękną i najwyższą palmę w konkursie - Świetlica Wiejska w Kadynach

- Nagroda specjalna za najwyższą palmę w kategorii „Szkoła” - Kl. I A i kl. IIA

- Nagroda specjalna za piękną, innowacyjna palmę – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tolkmicku

- Nagroda specjalna za palmę w technice „rękodzieło artystyczne”- Agnieszka Szychlińska, Bożena Bilewicz, Monika Kaszubska-Grajkowska – „ELBLĄSKIE KREATYWNE” 

KATEGORIA - RODZINY:

- Nagroda główna - Wiktoria Treder kl. III B z rodzicami – Tolkmicko

- Nagroda główna - Ewelina Puzyniak kl. V z Mamą - Tolkmicko

- Wyróżnienie - Rudak Magdalena i Szwarc Weronika lat 5 - Tolkmicko

- Wyróżnienie - Magdalena i Aleksandra Burcewicz- Tolkmicko

KATEGORIA – PRZEDSZKOLA:

- Nagroda główna - Punkt Przedszkolny TPD w Gronowie Górnym

- Nagroda główna - Przedszkole Miejskie „Bajkowy Las” w Tolkmicku – „Jagódki

- Wyróżnienie - Przedszkole Miejskie „Bajkowy Las”  w Tolkmicku – „Orzeszki”

- Wyróżnienie - Przedszkole Miejskie „Bajkowy Las” w Tolkmicku „Muchomorki”

KATEGORIA – SZKOŁY:

- Nagroda główna - Szkoła Podstawowa  im. Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Łęczu - kl. VI – grupa Zuzanny Gołyńskiej /uczennica/

- Nagroda główna - Szkoła Podstawowa im. Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Łęczu – kl. VI-  grupa Sandry Stalewskiej /uczennica/

- Nagroda główna - Szkoła Podstawowa w Tolkmicku Kl. IIIa

- Nagroda główna - Szkoła Podstawowa w Tolkmicku Kl. IIIb

- Nagroda główna - Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny im. Kaprów Polskich w Suchaczu – kl. I i III

- Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa im. Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Łęczu – grupa Krystiana Bralewskiego /uczeń/

- Wyróżnienie  - Szkoła Podstawowa w Tolkmicku- Kl. V

- Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa w Tolkmicku - Kl. I B

KATEGORIA: DOROŚLI

- Nagroda główna - Koło Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Suchaczu

- Nagroda główna - Praca zbiorowa pod kierunkiem Marii Górak z Chojnowa

- Nagroda główna - Koło Robótek Ręcznych Matusi Małgorzaty przy Parafii Św. Jakuba Ap. w Tolkmicku

- Nagroda główna - Zespół „Tolkmiczanki” przy Kole Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tolkmicku

KATEGORIA: WARSZTATY TWÓRCZOŚCI W PLACÓWKACH OPIEKUŃCZYCH

Nagroda główna - Dom Pomocy Społecznej w Tolkmicku - Oddział Męski

Wyróżnienie - Dom Pomocy Społecznej w Tolkmicku - Oddział Kobiecy

Wyróżnienie - Warsztaty Terapii Zajęciowej przy DPS w Tolkmicku Pracownia Życia Codziennego i Pracownia Opiekuńczo – Terapeutyczna

Wyróżnienie - Warsztaty Terapii Zajęciowej  Kamiennik Wielki

Wyróżnienie - Grupa „Twórcza Terapia” Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

Więcej zdjęć z konkursu można zobaczyć tu: http://www.salezjanie-tolkmicko.pl/aktualnosci,856,niedziela-palmowa-podsumowanie-konkursu-na-najpiekniejsza-palme-20032016.html

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna