Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w marcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Ceramiony 2009

2009-11-23,

Kategoria : Konkursy

Do 5 grudnia można przesyłać prace na międzynarodowy konkurs ceramiczny „Ceramiony 2009". Jego organizatorem jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid", a celem - prezentacja dorobku dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych w dziedzinie ceramiki.


Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, średnich i plastycznych oraz uczestników zajęć w pracowniach ceramicznych placówek kulturalno-oświatowych czy Warsztatów Terapii Zajęciowej. Tematyka konkursu jest dowolna, a najciekawsze prace zostaną opublikowane na stronie www.swiatowid.elblag.pl. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody książkowe i materiały plastyczne oraz dyplomy.

 

Prace zgłoszone na konkurs należy przesyłać do 5 grudnia 2009 r. na adres: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid", Pl. K. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg w opakowaniu gwarantującym bezpieczne dotarcie przesyłki. Każda praca musi zawierać opis: imię i nazwisko autora, wiek, imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego praca została wykonana, nazwę i adres placówki oraz dane do kontaktu: telefon, fax, e-mail.

 

Uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród laureatom odbędzie się 11 grudnia 2009 roku o godz. 16.00 w galerii "Nobilis" w CSE "Światowid". W tym dniu odbędą się rownież warsztaty ceramiczne, konkurs rzeźby ceramicznej oraz wykład o rzeźbie ceramicznej "Forma i dekoracja", który wygłosi elbląski artysta plastyk Bogdan Kiliński.

 

Dokładne informacje na temat konkursu można uzyskać pod nr tel. 055/611 20 50 (sekretariat) lub 055/611 20 64 (pracownia ceramiczna, Ewa Bednarska-Siwilewicz).

 

Konkurs CERAMIONY odbywa się w ramach projektu "POMOSTY - Europejskie Spotkania Młodzieży Artystycznie Uzdolnionej" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

załączone pliki:

» Regulamin konkursu CERAMIONY 2009

 

 

Autor: Edyta Jasiukiewicz

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna