Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w marcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Co Cię kręci?

2007-05-25,

Kategoria : Konkursy

Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid" w Elblągu organizuje konkurs na film nakręcony telefonem komórkowym.

 

 

     Temat konkursu brzmi „To mnie kręci", a udział w nim mogą wziąć osoby w wieku od 15 do 20 lat.
- Posiadacze aparatów komórkowych z kamerą często używają ich do nagrania krótkich filmów - mówi dyrektor centrum kultury Antoni Czyżyk. - Chcemy namówić młodych ludzi do pokazania swoich pasji. Jako centrum kultury rozwijamy zainteresowania i wspieramy amatorski ruch artystyczny, a od niedawna uruchomiliśmy telewizję internetową eKultura TV - stąd też pomysł na taki konkurs i kształtowanie pozytywnych zachowań.. 


    
     Udział w programie telewizyjnym eKultura TV autora filmu i jego prezentacja na stronie WWW.eswiatowid.pl to jedna z nagród w konkursie. Do wygrania są także odtwarzacz mp3 i karnet do kawiarenki internetowej Caffe Camera.


 
- Na świecie odbywają się festiwale filmów nakręconych za pomocą telefonów komórkowych - mówi Justyna Kozłowska - Dyrla z Wirtualnego Centrum Kultury e-Światowid. - My chcemy, aby zobaczyli je nie tylko znajomi. Na zgłoszenia czekamy do 30 sierpnia.

 

Filmy można wysyłać na maila albo przynosić osobiście - zgrane na płytę DVD lub CD - do CKiWM „Światowid", Pl. K. Jagiellończyka 1, pok. 43 w godz. 8 - 16.

 

Regulamin:

1. Film nie może trwać dłużej niż 3minuty i nie mogą znajdować się w nim sceny erotyczne ani przemoc.
2. Autor filmu musi posiadać pełne prawa autorskie do zgłoszonego filmu i prawa do utrwalania i rozpowszechniania wizerunku wszystkich osób występujących w filmie.
3. Autor filmu jest twórcą - amatorem i jako taki nie jest zrzeszony w żadnej organizacji zbiorowego zarządu prawami autorskimi.
4. Za naruszenie praw autorskich osób trzecich oraz praw do wizerunku osób występujących w filmie odpowiada wyłącznie autor filmu.
5. Autor filmu zgadza się na publiczne udostępnianie nadesłanego filmu.
6. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie na adres konkurs@eswiatowid.pl zgłoszenia zawierającego: imię, nazwisko, dane kontaktowe oraz klauzulę „Zapoznałem się z regulaminem konkursu i akceptuję jego zapisy. Wyrażam zgodę na wykorzystywanie, gromadzenie i publikowanie filmu".

 


Autor: J.Kozłowska-Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna