Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Filmowe klASY

2018-09-25,

Kategoria : Konkursy

Wiesz czym różni się kamera od projektora? Czym zajmuje się reżyser filmowy? Jesteś uczennicą/uczniem klas I-III szkoły podstawowej? Jeżeli tak, to świetnie się składa! 25 września o godzinie 9:30 odbędzie się konkurs wiedzy o filmie "Filmowe klASY"! 

"Filmowe klasy", to konkurs wiedzy o filmie dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Podczas turnieju dzieci będą musiały wykazać się wiedzą na tematy związane z kinem - gramatyki filmowej, pracy na planie filmowym czy funkcjonowania kina. W konkursie mogą startować reprezentanci klas - w zespołach 3-osobowych. Każda szkoła może zgłosić maksymalnie 2 drużyny. W konkursie weźmie udział 12 ekip. Ilość miejsc jest ograniczona, zatem o tym, kto wystartuje w turnieju zadecyduje kolejność zgłoszeń. Termin przyjmowania kart zgłoszeniowych upływa 21 września 2018. 

Na drużyny czekają atrakcyjne upominki książki, filmy oraz gry edukacyjne. Nagrodą główną jest karnet dla klasy na cykl "Filmowe podróże" w ramach programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

Więcej informacji na temat konkursu pod nr tel: 55 611 -20 -56 

 

Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa oraz pozostałe załączniki są do pobrania na stronie: kino.swiatowid.elblag.pl

 

 


Autor: Adam Krawczuk

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna