Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zapraszamy (wirtualnie) na wystawę „KINGSAJZ” | Daniel Stachula

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Filmowe Rozgrywki - 40 lat Festiwalu Filmowego w Gdyni

2015-09-17,

Kategoria : Konkursy

Jeżeli wiesz jakie nagrody przyznaje się na Festiwalu Filmowym w Gdyni, kiedy odbył się pierwszy Festiwal oraz jaki aktor zdobył tam najwięcej nagród, to z pewnością poradzisz sobie w konkursie Filmowe Rozgrywki - 40 lat Festiwalu Filmowego w Gdyni.  Na zgłoszenia Kino Światowid czeka do 16 września.

Rozgrywki odbędą się w piątek, 17 września o godz. 17:00 w dużej sali kina.

- Okazją do kolejnej filmowej potyczki są Elbląskie Repliki Festiwalu Filmowego w Gdyni, a konkretnie jubileusz 40-lecia Festiwalu – mówi Aleksandra Bielska z Kina Światowid. -   Podczas Filmowych Rozgrywek uczestnicy quizu zmierzą się z 40 pytaniami dotyczącymi wyłącznie historii gdyńskiego Festiwalu.

Do zwycięzców konkursu trafią zestawy filmów oraz książki o kinie. Udział w Rozgrywkach jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w Filmowych Rozgrywkach należy wysłać e-mail na adres: aleksandra.bielska@swiatowid.elblag.pl. W tytule maila należy napisać: "Filmowe Rozgrywki 2015 - zgłoszenie", w treści podać swoje imię i nazwisko. Zgłoszenia przyjmowane są do 16 września do godz. 16.00.

Partnerami Rozgrywek są: Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych, PISF, Filmoteka Narodowa, Pomorska Fundacja Filmowa

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna