Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w marcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Konkurs ceramiczny - CERAMIONY 2008

2008-12-04,

Kategoria : Konkursy

Tylko do 9 grudnia przysyłać można było prace na IX Ogólnopolski Konkurs Ceramiczny „Ceramiony 2008", który organizowany jest przez Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid".  

 

Konkurs plastyczny ma na celu prezentację dorobku artystycznego dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych w dziedzinie ceramiki. Temat konkursu jest dowolny.   

 

Adresaci konkursu

Konkurs ceramiczny skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich i plastycznych oraz uczestników pracowni ceramicznych w placówkach kulturalno-oświatowych oraz Warsztatach Terapii Zajęciowej. 

 

Termin nadsyłania prac

Prace podpisane na odwrocie: imię i nazwisko, wiek autora, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego praca została wykonana, nazwa i adres (telefon, fax, e-mail) placówki należy przesyłać do 9 grudnia 2008 r. na adres: Centrum Kultury i Współpracy  Międzynarodowej  Światowid Pl. K. Jagiellończyka  182-300 Elbląg.

 

Wyniki konkursu i wystawa pokonkursowa

O wynikach konkursu i przyznanych nagrodach uczestnicy zostaną powiadomieni w odrębnym piśmie. Najciekawsze prace zostaną opublikowane na stronie www.swiatowid.elblag.pl. Autorzy prac otrzymają nagrody książkowe i materiały plastyczne oraz dyplomy.

 

Uroczyste otwarcie pokonkursowej wystawy odbędzie się 19 grudnia 2008 roku o godz. 16 00 w Galerii Nobilis.                                                                              

Dodatkowe informacje uzyskać można pod nr tel. (055)  611 20 50 (sekretariat) lub (055) 611 20 64 (pracownia ceramiczna, Ewa Bednarska-Siwilewicz).  

 

Wszystkie nagrodzone prace przechodzą na własność organizatora. Pozostałe prace należy odebrać do końca marca 2009. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnej reprodukcji prac konkursowych.  

 

O tym, do kogo skierowany jest konkurs Ceramiony i jakie imprezy będą mu towarzyszyć opowie Ewa Bednarska – Siwilewicz, artysta plastyk ze Światowida:

 

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna