Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w marcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Konkurs ceramiczny - CERAMIONY 2008

2008-09-08,

Kategoria : Konkursy

Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid" zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w IX Ogólnopolskim Konkursie Ceramicznym „Ceramiony 2008".  Prace należy przysyłać do 9 grudnia.

Konkurs plastyczny ma na celu prezentację dorobku artystycznego dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych w dziedzinie ceramiki. Temat konkursu jest dowolny.   

 

Adresaci konkursu

 

Konkurs ceramiczny skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich i plastycznych oraz uczestników pracowni ceramicznych w placówkach kulturalno-oświatowych oraz Warsztatach Terapii Zajęciowej. 

 

Termin nadsyłania prac

 

Prace podpisane na odwrocie: imię i nazwisko, wiek autora, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego praca została wykonana, nazwa i adres (telefon, fax, e-mail) placówki należy przesyłać do 9 grudnia 2008 r. na adres: 

 

Centrum Kultury i Współpracy  Międzynarodowej  Światowid Pl. K. Jagiellończyka  182-300 Elbląg.

 

Wyniki konkursu i wystawa pokonkursowa

 

O wynikach konkursu i przyznanych nagrodach uczestnicy zostaną powiadomieni w odrębnym piśmie. Najciekawsze prace zostaną opublikowane na stronie www.swiatowid.elblag.pl. Autorzy prac otrzymają nagrody książkowe i materiały plastyczne oraz dyplomy. Uroczyste otwarcie pokonkursowej wystawy odbędzie się 19 grudnia 2008 roku o godz. 16 00 w galerii „NOBILIS”.         

 

Dodatkowe informacje uzyskać można pod nr tel. (055)  611 20 50 (sekretariat) lub (055) 611 20 64 (pracownia ceramiczna, Ewa Bednarska-Siwilewicz).  

 

Wszystkie nagrodzone prace przechodzą na własność organizatora. Pozostałe prace należy odebrać do końca marca 2009. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnej reprodukcji prac konkursowych.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna