Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Konkurs Ceramiony 2007

2007-11-08,

Kategoria : Konkursy

CKiWM „Światowid" zachęca uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich i plastycznych, a także uczestników pracowni ceramicznych do udziału w VIII Ogólnopolskim Konkursie Ceramicznym.


Celem konkursu organizowanego przez Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid" jest zaprezentowanie dorobku dzieci, młodzieży, a także osób dorosłych w dziedzinie ceramiki. Wszyscy chętni wykazać się mogą kreatywnością, gdyż temat prac jest dowolny.

 

- Autorów prac prosimy o informacje na odwrocie: imię, nazwisko i wiek, dodatkowo imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego praca został wykonana, a także nazwę i adres placówki kulturalno- oświatowej, do której uczęszcza osoba zgłaszająca swoją pracę - informuje Ewa Bednarska-Siwilewicz z CKiWM "Światowid". - Ceramiki należy składać do końca grudnia w siedzibie CKiWM „Światowid", przy Pl. K. Jagiellończyka 1 w Elblągu.

 

UWAGA!
O wynikach konkursu i przyznanych nagrodach uczestnicy zostaną powiadomieni. Autorzy najciekawszych prac otrzymają dyplomy, nagrody książkowe i materiały plastyczne, a zdjęcia ich ceramik prezentowane będą na stronie internetowej CKiWM. Prace będzie też można podziwiać na pokonkursowej wystawie, która otwarta zostanie 8 stycznia 2008 roku o godzinie 16.00 w Galerii „Nobilis". Tego samego dnia o godzinie 12.00 w sali nr 46 w Światowidzie odbędą się warsztaty ceramiczne dla szkół.

 

Wszelkie informacje dotyczące konkursu i zapisy na warsztaty - pod nr telefonu 055 611 20 64 (pracownia ceramiczna Ewy Bednarskiej- Siwilewicz), 055 611 20 50 (sekretariat), a także osobiście w pokoju 46 w CKiWM „Światowid".

 

załączone pliki:

» Regulamin konkursu

 

 

Autor: Marta Mrozowska, J.K-D

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna