Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Konkurs, który może pomóc innym

2007-11-16,

Kategoria : Konkursy

Zachęcamy wszystkie klasy elbląskich szkół do udziału w naszym konkursie, w którym nie tylko można wygrać nagrody, ale też pomóc dzieciom z obszarów wiejskich - apelują autorzy projektu Wsi spokojna, wsi wesoła.


Przypomnijmy - projekt ten został zgłoszony przez Stowarzyszenie "Jantar" do konkursu „Warto być za!" ogłoszonego przez Kompanię Piwowarską. „Wsi spokojna, wsi wesoła" walczyć będzie z piętnastoma innymi projektami z całej Polski w finale ogólnopolskiego konkursu. By projekt otrzymał dofinansowanie w wysokości 100 tys. zł musi on otrzymać tak dużo głosów, by znaleźć się w pierwsze trójce spośród sześciu finałowych miast w tej kategorii konkursowej.

 

Są różne sposoby by zagłosować. Pierwszym jest sms o treści WARTO11 na nr 7138. Swój głos można też oddać poprzez stronę internetową - wystarczy kliknąć na stronie http://warto.eu/fundacja_jantar.php?glos=11, albo za pomoca kuponu, który pojawi się w Dzienniku Elbląskim w wydaniach z 21 i 23 listopada oraz bezpłatnej gazecie Nasz Elbląg z dnia 22 listopada.


Organizatorzy apelują także do szkół, instytucji i zakładów pracy i zachęcają do udziału w konkursie dla szkół.

 

- Zasady konkursu są bardzo proste, a klasa, która okaże się najlepsza w zbieraniu kuponów zdobędzie bezpłatne zaproszenie do Kina Światowid na film zatytułowany Piraci z Karaibów. Na końcu świata - przekonuje Jędrzej Rusiński, autor projektu.- Poza nagrodą w postaci biletu, pamiętajcie, że pomagacie dzieciom z terenów wiejskich, a poczucie, że jesteście potrzebni też jest nagrodą.

 

Wszystkie klasy, które zdecydują się wziąć udział w konkursie muszą uzbierać jak najwięcej kuponów do głosowania na finałowe projekty biorące udział w konkursie Warto być za, które zamieszczone będą w Dzienniku Elbląskim i w bezpłatnym tygodniku Nasz Elbląg.

 

Po zebraniu kuponów przedstawiciele klas powinni przynieść je do Światowida do pokoju 38 nie później niż do 23 listopada do godziny 16.30. Jeszcze tego samego dnia wyniki konkursu sprawdzić będzie można na stronie www.swiatowid.elblag.pl , a zwycięskie klasy, czyli te które kuponów dostarczyły najwięcej, 27 listopada zostaną zaproszone na godzinę 9.00 do naszego kina na projekcję filmu.

 

Autor: J.Kozłowska-Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna