Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w marcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Konkurs młody ekolog rozstrzygnięty

2008-05-12,

Kategoria : Konkursy

Znamy już wyniki IV Regionalnego Konkursu Plastycznego „Młody ekolog w akcji" organizowanego przez Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 w Elblągu, Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid" w Elblągu oraz Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art". Na konkurs wpłynęło 237 prac z 23 placówek.

 

Komisja konkursowa w składzie: Przewodnicząca-Ewa Bednarska - Siwilewicz -artysta plastyk z Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid" w Elblągu, Teresa Miłoszewska -pełnomocnik dyrektora d.s. pozarządowych w Centrum Kultury i Współpracy  Międzynarodowej „Światowid", Mirosława Kamińska-z Wydziału Gospodarki   Komunalnej  i  Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego oraz Anna Kołecka- z Salonu  Kobiet Twórczych działającego przy Związku Nauczycielstwa Polskiego, wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych.

 

I grupa wiekowa: klasy I – III i oddziały edukacyjno – terapeutyczne

I miejsce –    praca zbiorowa klasa I i II  SOSW Nr 2 w Elblągu
II miejsce –   Marcin Wałach, Mateusz Jakubiak, Kamil Musik
                      uczniowie OET, SOSW Nr 2 w Elblągu
II miejsce -    Krzysztof Jabłonowski, kl. I c,  SP Nr 18 w Elblągu
III miejsce -   praca zespołowa,  V OET,    SOSW Nr 2 w Elblągu
III miejsce -   Piłat Przemysław,   Adam Piaskowski,   uczniowie 
                             OET, SOSW Nr 1 w Elblągu (internat)

 

wyróżnienia:
Sebastian Glanc       -  kl. III, OSW w Szerzawach
Natalia Potorska       -  kl. III, SOSW Nr 2 w Elblągu
Kacper Mazurowski  - kl. I b, SP Nr 6 w Elblągu
Sławomir Bagiński    - SOSW Jeziorany
Norbert Dolegała       -  kl. I a., SP Nr 19 w Elblągu
Milena Andryszczyk  - kl. II d, SP Nr 18 w Elblągu

 

II grupa wiekowa: klasy IV – VI

I miejsce –  Janusz Weinke, Kamil Gajdziński -  kl. VI b, SOSW
                                 Nr 2  w Elblągu
II miejsce –  Daniel Kruszewski, Janusz Jasnych, Rafał Arżanik, 
                           Robert Pacyna, Bartek Karbowski - praca 
                           zespołowa kl. VI, SOSW Nr 2  w Elblągu
III miejsce – praca zbiorowa -  Szkoła Podstawowa przy ZSS
                           Hajnówka
III miejsce – Katarzyna Rocławska - kl. VI,  SOSW Nowy Dwór
                            Gdański

 

wyróżnienia:
Sylwia Leja – kl. V, SP Nr 19 w Elblągu
Kamil Musik, Łukasz Musik, Karolina Popowska – praca zespołowa świetlica szkolna, SOSW Nr 2 w Elblągu
Damian Porowski – kl. VI, SOSW Szymanowo
Alicja Gosiewska – kl. V d, SP Nr 25 w Elblągu
Patrycja Chomska – kl. VI, SOSW Nowy Dwór Gdański
Wioletta Gleba, Krystian Mielewczyk – kl. VI, SOSW
                                                                       Szymanowo
Magda Zielińska – kl. V, SP Nr 12 w Elblągu
Paulina Chołuj – SOSW dla Dzieci Niesłyszących Olsztyn

 

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 15 maja 2008 r. o godz. 12.00 w Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid” w Elblągu podczas X Regionalnych Prezentacji Artystycznych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych.

 

Wszystkie nadesłane prace będą eksponowane w formie wystawy w  Centrum Kultury i Współpracy  Międzynarodowej „Światowid”, będzie można je oglądać od 15 do 31 maja.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna