Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Konkurs na „Najpiękniejszą palmę wielkanocną 2017”

2017-04-09,

Kategoria : Konkursy

Od 10 lat Parafia św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku zaprasza do udziału w konkursie „Na najpiękniejszą palmę wielkanocną” Rozstrzygnięcie tegorocznego konkursu odbędzie się w Niedzielę Palmowa 9 kwietnia br. na Mszy św. o godz. 11:00.

Pierwszy konkurs, z inicjatywy ks. Proboszcza Sławomira Szczodrowskiego,  obył się w 2008 roku i miał zasięg  parafialny. Potem zaprosiliśmy do udziału szkoły z terenu miasta i gminy, kolejno, włączyły się stowarzyszenia, rodziny i  osoby indywidualne. Ponieważ wpływały również prace spoza terenu miasta i gminy, ubiegłoroczny konkurs, już z inicjatywy ks. Proboszcz Józefa Grochowskiego, przyjął miano regionalnego. Wpłynęło 30 prac, przy wykonaniu których pracowało ok. 400 osób. Do współpracy z parafią włączył się Urząd Miasta i Gminy w Tolkmicku, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu oraz Oratorium im. św. Jana Bosko w Tolkmicku. W tym roku, oprócz wymienionych już organizatorów, patronat honorowy sprawuje Starostwo Powiatowe w Elblągu a patronat medialny Redakcja Gościa Niedzielnego - Wydanie Elbląskie.

- Mamy nadzieję, że wszyscy, dotychczasowi uczestnicy z miasta, gminy i powiatu wezmą udział w tym pięknym, barwnym konkursie, a grono to powiększy się o nowe osoby, rodziny, szkoły, stowarzyszenia i inne grupy - mówią organizatorzy. - Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału.

 

Szczegóły znajdują się w załączonym Regulaminie.


Autor: red.

Drukuj

Pliki

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna