Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w marcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Konkurs plastyczny-KOMPOZYCJE

2008-05-28,

Kategoria : Konkursy

Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid" zaprasza wszystkich wrażliwych na piękno artystów i nie tylko do wzięcia udziału w III Konkursie Plastycznym pn. KOMPOZYCJE 2008".  Prace należy przysyłać do 30 września.

 

Konkurs plastyczny ma na celu prezentację prac plastycznych w dziedzinie malarstwa, batiku i grafiki. Mogą w nim wziąć udział wszyscy miłośnicy sztuk plastycznych i nie tylko. Rozgrywany będzie w dwóch kategoriach wiekowych młodzieży i dorosłych.

 

Adresaci konkursu

Konkurs adresowany jest do młodzieży w wieku 14-18 lat, ale także do osób dorosłych.

 

Tematyka konkursu

 Prace konkursowe mogą mieć dowolną kompozycja o formacie nie większym niż  A-1.

 

Termin nadsyłania prac

Podpisane prace (imię i nazwisko, adres, kategoria wiekowa), należy przesłać w opakowaniu zapewniającym bezpieczne dotarcie przesyłki do 30.09.2008na adres:

                          Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid",

                                                 Pl. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg.

 

Nadesłane prace oceniać będzie komisja konkursowa. O nagrodach i wyróżnieniach uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie. Organizator zastrzega, że nagrodzone i wyróżnione dzieła nie będą zwracanie ich autorom, pozostałe prace będzie można odebrać do końca lutego 2009 roku.

 

Wystawa pokonkursowa i wręczenie nagród

Uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 8 października 2008 roku o godz. 16:00 w Galerii Nogilis na II piętrze CKiWM „Światowid". Podczas imprezy laureaci konkursu wezmą udział m.in. w warsztatach batiku i wykładzie na temat grafiki.

 

Dodatkowe informacje można uzyskać u instruktora plastyki Pani Ewy Bednarskiej- Siwilewicz pod nr tel. (O55) 611 20 64.

 

Konkurs jest częścią pojektu "Pomosty - Europejskie Spotkania Młodzieży Artystycznie Uzdolnionej" realizowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna