Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w marcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Konkurs plastyczny

2007-05-18,

Kategoria : Konkursy

Sam projektuję plakat filmowy to tytuł konkursu plastycznego skierowanego do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, a organizowanego przez CKiWM „Światowid" z okazji obchodów Monarchii Dziecięcej.


     Monarchia Dziecięca to czas, kiedy w „Światowidzie" odbywa się szereg imprez dla dzieci i młodzieży. Z tej też okazji zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym.
     Do 28. maja na adres CKiWM bądź osobiście w pokoju 26 (w godz. 8-16) przyjmowane są prace - technika ich wykonania jest dowolna, ale konieczne jest ich opisanie imieniem i nazwiskiem i podanie telefonu kontaktowego, wieku i numeru szkoły lub przedszkola.
    Ogłoszenie wyników nastąpi 01.06.2007 podczas uroczystej Inauguracji „Dziecięcych Oskarów". Lista osób nagrodzonych, które otrzymają nagrody rzeczowe, zostanie zamieszczona na naszej stronie internetowej, a najlepsze prace zaprezentowane zostaną podczas wystawy pokonkursowej w holu kina.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna