Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Lubisz mówić?

2015-09-16,

Kategoria : Konkursy

Znasz swój region? Wiesz coś o walorach, zabytkach, historii albo o ciekawych ludziach mieszkających tutaj? Jeżeli umiesz ciekawie mówić o swoim regionie i nie stresują cię publiczne wystąpienia weź udział w konkursie krasomówczym, który odbędzie się 16 września w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Do piątku, 11 września organizatorzy czekają na zgłoszenia chętnych, którzy chcą wziąć udział w konkursie krasomówczym. Celem konkursu jest rozbudzanie zainteresowań, przełamywanie własnych ograniczeń oraz zachęcanie do poznawania własnego regionu.

Konkurs polega na krótkiej, ok. 10-minutowej prezentacji, która powinna przedstawiać walory regionu: jego zabytki, historię, współczesne osiągnięcia lub sylwetki ciekawych ludzi.

Regulamin konkursu został zamieszczony na stronie: http://swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/konkursy/opowiedz-o-swoim-regionie/. W załączniku pod tekstem dostępny jest także formularz zgłoszeniowy.

Osoby, które chcą powalczyć o tytuł najlepszego warmińsko-mazurskiego krasomówcy muszą wypełnić zgłoszenie i przesłać na adres: marta.derlukiewicz@swiatowid.elblag.pl lub dostarczyć do CSE „Światowid” (pl. K. Jagiellończyka 1 w Elblągu).

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 11 września. Konkurs krasomówczy odbędzie się 16 września o godz. 10.00 w sali kameralnej Kina Światowid.

Na najlepszych czekają talony na zakupy do Empiku oraz możliwość zaistnienia na scenie podczas pikniku ortograficzno-językowego, który odbędzie się 24 września w Elblągu.

Konkurs krasomówczy realizowany w ramach projektu „Ojczysty się liczy!” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu "Ojczysty - dodaj do ulubionych”.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna