Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Młode wokalne talenty

2016-06-22,

Kategoria : Konkursy

Wiktoria Mateusiak, uczestniczka sekcji wokalnej w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, zajęła I miejsce podczas  XIII Wojewódzkiego Konkursu Wokalnego TALENT 2016 w Pasłęku.

W piątek, 17 czerwca w Pasłęku odbył się XIII Wojewódzki Konkurs Wokalny TALENT 2016. Wzięło w nim udział około siedemdziesięciu uczestników z województwa warmińsko-mazurskiego w czterech kategoriach wiekowych. Wśród nich były uczestniczki sekcji wokalnej, działającej od kilku lat w CSE „Światowid”. Młodzi wokaliści szlifują tu swój talent pod kierunkiem Macieja Skrzypczaka.

Wiktoria Mateusiak startowała w kategorii szkół podstawowych, w klasach I-III. Zaśpiewała piosenkę „Modelka” Ewy Farny. Zaprezentowała się najlepiej wśród najmłodszych dzieci i zajęła I miejsce.

Do konkursu zakwalifikowała się również Wiktoria Peplińska z piosenką ,,Monster High" Ewy Farny.

Konkurs odbywał się pod hasłem „Muzyczne przeboje piosenki polskiej”. Wiktoria prócz nagrody rzeczowej otrzymała również możliwość nagrania „demo” wybranego utworu w studiu muzycznym POK.

Serdecznie gratulujemy!

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna