Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w marcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Moje wymarzone drzewko – konkurs plastyczny

2009-01-14,

Kategoria : Konkursy

Centrum kultury „ŚWIATOWID” oraz Elbląski Klub Bonsai zapraszają dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. „Moje wymarzone drzewko”. Prace należy przysyłać do 24 lutego.


Konkurs plastyczny „Moje wymarzone drzewko” realizowany będzie w ramach III Elbląskiej Wystawy Bonsai, która rozpocznie się 28 lutego a zakończy 1 marca.

 

Adresaci konkursu

Konkurs plastyczny skierowany jest do dzieci i młodzieży. Rozgrywany będzie w trzech kategoriach wiekowych:- pierwsza kategoria obejmuje dzieci do lat 6- druga kategoria obejmuje uczniów szkół podstawowych -trzecia kategoria zaś obejmuje młodzież ze szkół gimnazjalnych

 

Tematyka

Tematyka konkursu to „Moje wymarzone drzewko”. Prace mogą być wykonane dowolną techniką.

 

Termin nadsyłania prac

Podpisane prace (imię i nazwisko, adres, kategoria wiekowa), należy przesłać w opakowaniu zapewniającym bezpieczne dotarcie przesyłki do 24 lutego 2009 na adres:                          

Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid",                                                 Pl. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg.

 

Nadesłane prace oceniać będzie komisja konkursowa. O nagrodach uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie. Organizator zastrzega, że nagrodzone dzieła nie będą zwracanie ich autorom, pozostałe prace będzie można odebrać do końca marca 2009 roku.

 

Wręczenie nagród

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w niedzielę, 1 marca o godz. 10:00 w holu głównym CKiWM „Światowid". Następnie Vaclav Novak Prezes Czeskiej Asocjacji Bonsai zaprezentuje sztukę formowania drzewek Bonsai.

 

Tego dnia od godz. 10:00 w „Światowidzie” wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w płatnych warsztatach formowania drzewek Bonsai, które poprowadzi Marek Gajda, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Sztuki Bonsai "Tanuki”. Cena promocyjna warsztatów to 100 złotych.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna