Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Lekcje pokazowe w ramach projektu "Nasze Tutaj"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Najpiękniejsza palma 2018 wybrana!

2018-03-25,

Kategoria : Konkursy

 Już po raz kolejny w Parafii św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku odbył się konkurs na najpiękniejszą  palmę wielkanocną. 

- W tegorocznej edycji wzięło udział bardzo dużo osób, mogliśmy podziwiać palmy z całego miasta, gminy i powiatu - mówi Teresa Miłoszewska z CSE "Światowid". - Wiek uczestników był bardzo zróżnicowany, cieszymy się, że możemy wspierać konkurs, który zrzesza ludzi różnych pokoleń.

Jury podkreślało, że wszystkie prace były piękne, wykonane z wielką starannością i zgodnie z regulaminem.

Wyniki konkursu "Najpiękniejsza palma wielkanocna" 2018:

Spośród wszystkich  palm nagrodę specjalną za innowację i bogactwo formy otrzymali  Państwo Barbara i Jan Szandrowscy z rodziną.

Drugą nagrodę specjalną  za najwyższą palmę w tegorocznym konkursie  otrzymała  Świetlica Wiejska w Kadynach (opiekun Teresa Pawelczak). 

 

 

W KATEGORII PRZEDSZKOLE:

Nagrody główne ex aequo otrzymały:

- Grupa IV „Poziomki” – Przedszkole Miejskie „Bajkowy Las" w Tolkmicku    

- Grupa „Orzeszki” – Przedszkole Miejskie „Bajkowy Las" w Tolkmicku    

- Grupa „Jagódki” – Przedszkole Miejskie „Bajkowy Las" w Tolkmicku   

- Grupa „Muchomorki” – Przedszkole Miejskie „Bajkowy Las"  w Tolkmicku     

W KATEGORII RODZINY I PRZYJACIELE:

Nagrodę główną otrzymała:

- Weronika Starostecka z rodzicami – Tolkmicko

- Rodzina  P. Treder 

- Rodzina P. Czenkusz

- Patrycja Niewiadomska, Jakub Sparzak- Tolkmicko

- Teresa i Magdalena Pawelczak - Kadyny

- Joanna, Jakub, Dorota Lebioda -  Kadyny

- Anna, Krzysztof, Paulina Lebioda - Tolkmicko

- Elżbieta Sekuła - Bogdaniec

- Lucyna Poduch i Joanna Wachowicz – Sekcja plastyczna w Światowidzie  

W KATEGORII SZKOŁY:

Jury przyznało 2 nagrody specjalne za palmy, wyróżniające się w tej kategorii.  Otrzymały je:

 - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gronowie

- Wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego  w Kamionku Wielkim (op. Agnieszka Mikołajczak, Anna Wojtczak).

Nagrody główne ex aequo otrzymały:

- Szkoła Podstawowa  w Tolkmicku kl.Va

- Szkoła Podstawowa w Tolkmicku  kl. Vb

- Szkoła Podstawowa w Tolkmicku  kl. IVa

W KATEGORII ŚWIETLICE, STOWARZYSZENIA, KOŁA:

Wyróżnione zostały:

- Świetlica Wiejska w Pogrodziu 

- Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Tolkmickiej „Lanzania”

- Praca Grupowa z Chojnowa pod przewodnictwem Marii Górak

- Koło Emerytów, Inwalidów i Rencistów w Pogrodziu

- Koło Robótek Ręcznych Matusi Małgorzaty przy Parafii w Tolkmicku

- Koło Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Suchaczu 

- Zespół „Sasanki” - Suchacz

KATEGORIA DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W TOLKMICKU, WARSZTATY  I GRUPY TERAPII:

W tej kategorii przyznano nagrodę specjalną za innowacyjność, oryginalność i pomysłowość. Otrzymali ją:

- Mieszkańcy i personel z piętra męskiego DPS w Tolkmicku  

 

Pozostałe grupy otrzymały nagrody główne ex aequo. Były to:

- Grupa „Twórcza Terapia” – Elbląg - Światowid

- Warsztaty Terapii Zajęciowej DPS w Tolkmicku. Pracownia Życia Rodzinnego oraz Pracownia Opiekuńczo - Terapeutyczna

- Uczestnicy Terapii Zajęciowej DPS w Tolkmicku

 

 CSE "Światowid" w Elblągu było współorganizatorem konkursu i jednym ze sponsorów nagród.

Zapraszamy do galerii.



Autor: Alicja Juszczyszyn

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna