Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w marcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

OKR na dwie piątki

2010-03-23,

Kategoria : Konkursy

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu - organizator przeglądu rejonowego 55. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - przypomina, że zgłoszenia do udziału przyjmowane są do 12 kwietnia.

 


       Ogólnopolski Konkurs Recytatorski ogłaszany jest po raz 55 i ciągle cieszy się uznaniem kolejnych pokoleń. To impreza otwarta, skierowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych.   

Składają się na niego cztery odrębne turnieje: turniej recytatorski, w którym uczestnik wykonuje prozę i utwór poetycki, turniej „Wywiedzione ze słowa", w którym repertuar i forma prezentacji są dowolne, turniej teatrów jednego aktora na który obowiązuje przygotowanie spektaklu w oparciu o dowolny materiał literacki oraz turniej poezji śpiewanej, gdzie repertuar obejmuje 3 utwory śpiewane i 1 recytowany.

 

- Zgłoszenie odbywa się poprzez złożenie karty uczestnika, którą wraz z regulaminem konkursu można pobrać z naszej strony WWW.swiatowid.elblag.pl - mówi Ineza Janta-Lipińska z CSE „Światowid". - Karty do przeglądu należy składać w CSE „Światowid, w pokoju nr 26 do 12 kwietnia 2010 r.

 

Przegląd rejonowy Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbędzie się 16 kwietnia, o godz. 12.00 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid". Informacji udziela Inesa Janta-Lipińska: janta@swiatowid.elblag.pl, tel. 55 611 20 56.

 

Więcej informacji znaleźć też można w regulaminie Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, także na stronie www.tkt.art.pl.

 

Autor:J.Kozłowska-Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna