Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w marcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

OKR - wspólnota ludzi wrażliwych

2009-03-26,

Kategoria : Konkursy

Centrum Kultury „Światowid" przypomina, że do 10 kwietnia przyjmowane są zgłoszenia chętnych, którzy chcą wziąć udział w 54. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim - najstarszym i najbardziej prestiżowym konkursie recytatorskim w Polsce.

 

    OKR od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży szkół średnich, studentów i dorosłych. Obejmuje różne formy prezentacji - turnieje: recytatorski, poezji śpiewanej, teatrów jednego aktora i "wywiedzione ze słowa". Jury typuje uczestników do udziału w Turnieju Ogólnopolskim.

 

- OKR trwa ponad pół wieku i dociera do wielkich centrów i odległych zakątków, do ludzi różnych pokoleń, o różnym wykształceniu - napisał w liście do dyrektorów ośrodków kultury Jan Zdziarski, wiceprezes Zarządu Głównego Towarzystwa Kultury Teatralnej, które jest organizatorem OKR-u. - Stwarza każdemu równe szanse, inspiruje do własnej twórczości, pomaga ujawniać talenty. Jest wspólnotą ludzi wrażliwych.

 

Eliminacje miejskie i rejonowe do 54. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który w tym roku dedykowany jest Juliuszowi Słowackiemu, odbędą w elbląskim „Światowidzie" 21 kwietnia 2009 roku o godz. 11.00.


Więcej informacji znaleźć można na stronie www.tkt.art.pl.

 

Poniżej regulamin i karty zgłoszenia.

załączone pliki:

» Regulamin
» Karty zgłoszeń

 

 

Autor: J.Kozłowska-Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna