Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Klub Aktywnego Seniora w lutym

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Przeczytaj, nagraj, napisz, stwórz – konkursy!

2016-06-08,

Kategoria : Konkursy

Do 21 lipca przedłużony został termin nadsyłania prac na konkursy dla dzieci i młodzieży, ogłoszone przez CSE „Światowid” w ramach projektu „Bajeczne wspomnienia z wakacji”.

 
Konkursy ogłoszone były na początku maja, wpłynęło 18 prac, jednak organizatorzy – na prośbę osób, które chciały w ich uczestniczyć –  postanowili przedłużyć terminy.
 
- Pojawiły się uwagi, że termin składania prac był zbyt krótki, a także prośby, żeby przedłużyć termin przyjmowania zgłoszeń na okres wakacyjny, gdyż wtedy dzieci mają więcej wolnego czasu – informuje Agnieszka Tkaczuk, autorka projektu, który uzyskał grant z MKiDN. - Zależy nam na tym, by wpłynęło do nas jak najwięcej prac, które będziemy mogli zaprezentować na podstronie projektu i podzielić się nimi z odbiorcami, stąd postanowiliśmy wydłużyć czas przygotowania prac.
  
Przypomnijmy, zadaniem uczestników konkursów jest nagranie filmiku, napisanie opowiadania lub stworzenie gry planszowej, które promować będą czytelnictwo.
- Dajemy okazję do indywidualnych działań rozbudzających kreatywność dzieci i młodzieży – dodaje Agnieszka Tkaczuk. – Czekamy więc na prace - spoty propagujące czytelnictwo wakacyjne, opowiadania o tematyce wakacyjnej, którego głównymi bohaterami będą autor opowiadania oraz wybrany bohater literacki oraz gry planszowe inspirowane fabułą literacką.  
Regulaminy konkursów dostępne są na stronie CSE „Światowid w zakładce Konkursy (http://swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/konkursy/czytasz-zach-c-do-tego-innych-we-udzia-w-konkursie). Wszystkie prace zostaną zamieszczone na stronie internetowej www.swiatowid.elblag.pl, portalu eKulturalni.pl oraz fanpage’u CSE „Światowid” na Facebooku. Link do strony z wszystkimi pracami będzie udostępniany w formie kodu QR na ulotkach i plakatach promujących projekt.
- Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminach, prosimy o zapoznanie się z nimi wszystkich, którzy chcą wziąć udział w naszych konkursach – dodaje Agnieszka Tkaczuk. - Prace konkursowe będą przyjmowane do 21 lipca. Najlepsze prace zostaną oczywiście nagrodzone.

Projekt pn. „Bajeczne wspomnienia z wakacji” dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
 
Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna