Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w marcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Psy i my - termin mija dziś!

2009-05-26,

Kategoria : Konkursy

Centrum kultury „Światowid" ogłosiło konkurs na najciekawsze zdjęcie z psim pupilem. Dziś mija termin zgłoszeń.

Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami zorganizowany został z okazji Festiwalu Filmów "Dziecięce Oskary" i projekcji filmu "Drużyna Buddiego".

- Wszyscy, którzy wyślą do nas zdjęcie mogą liczyć na podwójne zaproszenie na film - mówi Natalia Klonowska z kina „Światowid". - Zdjęcia zaprezentujemy w ramach trzeciego dnia festiwalu, przed projekcją filmu "Drużyna Buddiego", a najlepsze, najbardziej zabawne zdjęcia z pieskami w roli głównej otrzymają nagrody.

Film "Drużyna Buddiego" opowiada o uroczych psiakach. Kochające wszelaki sport psy tym razem muszą poradzić sobie z niewolą. Kiedy tata Buddy i mama Molly zostają porwani, ich los leży w łapkach pięciu uroczych i szalonych szczeniąt. 

- O tym jak bardzo zabawne i niepowtarzalne są wszystkie psy na świecie chcemy dowiedzieć się właśnie od Was - zachęca do udziału w konkursie Natalia Klonowska. - Prześlijcie do nas najbardziej zabawne zdjęcie psiego pupila i stańcie do walki o ciekawe nagrody. 

Zdjęcia oglądać i oceniać będą widzowie XIII Festiwalu Filmów dla Dzieci "Dziecięce Oskary" 3 czerwca o godz.17.00. 

- Oklaskami wybiorą zdjęcie, które spodoba im się najbardziej - wyjaśnia. - Wszystkie przysłane do nas fotografie staną do konkursu na najlepszą, najbardziej zabawną i ciekawą fotografię. 

Zdjęcie należy wysłać na adres mailowy: kino@swiatowid.elblag.pl do 26 maja. Należy także podać najważniejsze informacje: kto jest na zdjęciu oraz telefon kontaktowy. 

 

J.Kozłowska-Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna