Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

13 edycja Międzynarodowych Spotkań Artystycznych dzień 3 [zdjęcia- Arek Podhorodecki]

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Wyniki bajkowych konkursów

2007-11-27,

Kategoria : Konkursy

 Znamy już zwycięzców konkursów z projektu Bajkowy weekend dla najmłodszych. Rozdanie nagród odbędzie się 8 grudnia o godzinie 10.00 w sali Kameralnej Kina Światowid.


Przypomnijmy, że w ramach projektu Bajkowy weekend dla najmłodszych został ogłoszony konkurs literacki - który polegał na napisaniu własnej bajki i plastyczny, w którym dzieci miały narysować ilustracje do bajki. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody książkowe, a także powstałą w ramach projektu książeczkę, w której znajdują się prace nagrodzone trzema pierwszymi miejscami, a także pierwsze wyróżnienie. A oto protokół z posiedzenia komisji:

 

Komisja w składzie: Małgorzata Zawół, Aleksandra Matulewicz, Anna Kołakowska i Natalia Klonowska następująco ocenili nadesłane prace:

 

KONKURS PLASTYCZNY

Bajkowa ilustracja

I miejsce

Aleksandra Pieprzny, 6 lat, ilustracja do bajki Wróżki

II miejsce

Aleksandra Maras, 9 lat, ilustracja do bajki Kubuś Puchatek

III miejsce

Anna Budyś, 8 lat, ilustracja do książek S. Nordqvist'a

Wyróżnienie I

Wiktoria Gaura, 6 lat, ilustracja do bajki Kucyki Pony

Wyróżnienia

Joanna Tomczak, 9 lat, Czerwony Kapturek

Aurelia Urbanowicz, 7 lat, Bajkowa ilustracja

Klaudia Rybska, kl. III, Calineczka

Daria Miłosz, kl. I, Brzydkie kaczątko

Angelika Tatarewicz, kl. III, Calineczka

Michał Trybała, 7 lat, Bajkowa ilustracja

Konrad Chmielewski, kl. II, Straszna Bajka Wioletty Piaseckiej

Jakub Kluk, kl. III, Trzy świnki

Patryk Byczyński, kl. III, Czerwony Kapturek


Mój bohater książkowy

I miejsce

Paulina Rutkowska, 8 lat, Kopciuszek

II miejsce

Gabrysia Budyś, 4 lata, Czerwony Kapturek oraz Jaś i Małgosia

III Miejsce
Natalia Górniak, 9 lat, Pipi

Wyróżnienie I

Patryk Wrzeszcz, 8 lat, Smerf

Wyróżnienia

Kinga Bilewicz, 6 lat, Czerwony Kapturek

Zuzanna Stefańska, 5 lat, Kubuś Puchatek

Kasia Felczykowska, 10 lat, Kaczor Donald

Małgosia Kozłowska, 6 lat, Księżniczka ze Scooby Doo

Angelika Żmuda, kl. III, Pinokio

Ola Witkowska, 9 lat, Kopciuszek

Ada Kozłowska, kl. III, Mój bohater książkowy

Michał Suchodolski, kl. II, Pinokio

Michalina Kordecka, 10 lat, Dziewczynka z zapałkami


KONKURS LITERACKI

I miejsce

Bajka o kotku, który wszystkiego się bał - Ada Kozłowska, kl. III SP. 11

II miejsce

Lisek i kotek przyjaciele na zawsze - Kinga Bilewicz, 6 lat

III miejsce

Policjant Miś - Miłosz Rusoń, kl. III, SP. 25

Wyróżnienie:

I. Przygody zwierzaków - pluszaków - Nicole Hartun, 9 lat

II. O służącej wiedźmy, Weronika Czajkowska, kl. III

III. Smok Cezary, Kasia Frączyk, 8 lat


Rodziców lub opiekunów nagrodzonych i wyróżnionych dzieci prosimy o kontakt z Małgorzatą Zawół pod nr tel 055 - 611-20-59, lub mailem malgorzata.zawol@swiatowid.elblag.pl.

 

Zrealizowano w ramach Programu Operacyjnego Promocja Czytelnictwa ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Autor: Marta Mrozowska, J.K-D

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna