Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w marcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Wyniki konkursów plastycznych

2008-06-03,

Kategoria : Konkursy

Znane są już wyniki konkursów plastycznych ogłoszonych przez CKiWM "Światowid". Dzieci w wieku 4-12 lat zgłoszały swoje prace na jeden spośród dwóch ogłoszonych przez nas konkursów: "Bohater bajkowy, którym chciałbym być" i "Ulubiony bohater polskiej bajki animowanej". Razem zgłoszono aż 349 prac!

 

 Dnia 28.05.2008 r. o godz. 15.00 jury, w którego skład weszli: Aleksandra Matulewicz, Aleksandra Dworzyńska i Inesa Janta-Lipińska przyznało nagrody w zorganizowanym przez kino „Światowid” konkursie plastycznym pt. „Ulubiony bohater polskiej bajki animowanej”.
Na konkurs pomyślany jako część projektu „Monarchia Dziecięca w Królestwie Polskiej Animacji” zgłoszonych zostało 107 prac. Format prac i technika wykonania była dowolna.


Jury przyznało następujące nagrody:


I miejsce:    Martyna Mackiewicz (SP nr 2 Pasłęk)


II miejsce exequo:  Karolina Bączkiewicz (SP nr 6 Elbląg)
                               Dominika Kamińska (SP nr 6 Elbląg)


III miejsce:  Daniel Grocki (SP nr 25 Elbląg)


Wyróżnienia:  
Monika Sławska (SP w Płoskini), Joanna Samokar (SP w Płoskini), Jurek Nowakowski (SP nr 1 Elbląg), Martyna Tylińska (SP nr 2 Elbląg), Sandra Czerniak (SP nr 2 Elbląg), Kornelia Urbanowicz (Świetlica szkolna przy SP nr 23 Elbląg), Natalia Kruczyńska (SP nr 12), Maria Malinowska (SP nr 12), Mikołaj Ratkowski (SP nr 12 Elbląg), Aleksandra Dańczyszyn (SP nr 12 Elbląg), Paulina Borowska (SP nr 12 Elbląg), Natalia Pogorzelska (SP nr 12 Elbląg), Sebastian Stęplewski (SP nr 12), Paulina Zajączkowska (SP nr 15 Elbląg), Adrian Słoma (SP nr 15 Elbląg), Oliwia Hryniewicz (SP nr 15 Elbląg), Natalia Rymar (SP nr 15 Elbląg), Martyna Wilczyńska (SP nr 19 Elbląg).

 

   Tego samego dnia jury w identycznym składzie przyznało nagrody w zorganizowanym przez kino „Światowid” konkursie plastycznym pt. „Bohater bajkowy, którym chciałbym być” . Na konkurs pomyślany jako część „XII Festiwalu Filmów dla Dzieci – Dziecięce Oskary” zgłoszono 242 prace. Format prac i technika wykonania była dowolna.

 

Jury przyznało następujące nagrody:


I miejsce:    Ola Mądziel (SP nr 19 Elbląg)


II miejsce:   Natalia Rymar (SP nr 15 Elbląg)


III miejsce exequo: Karolina Haryńska (Sp nr 15 Elbląg) 
                               Olcia Pieprzny (Przedszkole „Akademia Krasnoludków”)


Wyróżnienia:  
Sebastia Bobek (SP nr 12 Elbląg), Patrycja Jaworska (SP nr 19 Elblag), Wiktor Zimiński (P-le nr 13), Marcin Sobczak, Eryk Stankiewicz (P-le nr 4), Martyna Ziętek (P-le w Stegnie), Klaudia Jastrzębska (Przedszkole w Stegnie), Anita Tazuszeb (SP nr 19), Magda Mazuś (SP nr 15), Paulina Markowicz    (SP nr 19).


Zwycięzców powiadomimy telefonicznie o sposobie odbioru nagród i dyplomów. Wszystkie zgłoszone do konkursu prace stanowią element scenografii XII Festiwalu "Dziecięce Oskary". Dziękujemy wszystkim za trud włożony w wykonanie prac a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

 

Autor: nk

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna