Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

WYNIKI KONKURSU „LEGENDY WARMII I MAZUR TU I TERAZ”

2016-09-05,

Kategoria : Konkursy

Konkurs został ogłoszony z projektu  pt. „Mała Ojczyzna pamięta o wielkich legendach!” dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Konkurs polegał na przygotowaniu opracowania tekstowego legendy warmińsko-mazurskiego już istniejącej, napisanej zrozumiałym przystępnym językiem oraz dołączenie do niego grafiki/zdjęcia, nawiązującego do tematu tej legendy.

Wyniki:

I miejsce – Paweł Rej za „Legendę o największym skarbie”

II miejsce – Dominika Sztonyk za „Legendę o Galindzie”

III miejsce -  Sabina Pelc za „Legendę o Kłobuku”

Wyróżnienie - Michalina Majchrzak za „Kurze łapki u św. Mikołaja”

Nagrody zostaną wysłane pocztą najpóźniej do 13 września. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a pozostałych zachęcamy do czytania legend konkursowych. 

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna