Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w marcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Wyniki konkursu plastycznego KOMPOZYCJE

2008-10-06,

Kategoria : Konkursy

Znane są już wyniki III Konkursu Plastycznego „Kompozycje”. Nagrodzone prace będzie można oglądać już od środy, 8 października na wystawie w Galerii Nobilis centrum Kultury „Światowid". Wernisaż o godz. 16:00. Wstęp jest wolny.

 

180 prac wykonanych w technice malarstwa, grafiki oraz batiku oceniali artyści plastycy: Aleksandra Matulewicz z CKiWM "Światowid", Piotr Romanowski z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu, oraz Sławomir Zawistowski ze Spółdzielczego Domu Kultury "Zakrzewo" w Elblągu.

 

Lista Osób nagrodzonych

 

kategoria malarstwo dorośli

1 nagroda Marcin Bahrij - Zespół Szkół Plastycznych w Bydgoszczy
2 nagroda Paweł Laskowski - Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie

 

wyróżnienie

Gabriela Bortnik - CKiWM Światowid Elbląg

 

kategoria malarstwo młodzież

1 nagroda Wojciech Tlałka - Liceum Plastyczne w Rzeszowie
2 nagroda Jan Siwilewicz - IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu
3 nagroda ex aeguo: Iwan Pcielińcew – Rosja oraz Agnieszka Satowicz - Zespół Szkół Plastycznych w Bydgoszczy
 
 

Wyróżnienie

Jóźwiak Amanda - pracownia Inveni Ryt Elbląg
Mikołaj Pernak  -pracownia Inveni Ryt Elbląg

 

kategoria grafika dorośli
 
1 nagroda Krzysztof Tonder - ZSP Bydgoszcz
2 nagroda Eliza Szulia – Pokońska Gdańsk
3 nagroda Martyna Wędzicka - ZSP Bydgoszcz

 

Wyróżnienie

Katarzyna Zapolska - Szkoła Policealna im. J. Romanowskiej w Elblągu
Martyna Wędzicka - Zespół Szkól Plastycznych w Bydgoszczy
Julia Lewandowska - Zespół Szkól Plastycznych w Bydgoszczy

 

Kategoria grafika młodzież

1 nagroda ex aeguo: Miłosz Kiliński - Pracownia plastyczna „Iveni Ryt” oraz Jagoda Dziewanowska - Zespół Szkól Plastycznych w Bydgoszczy
2 nagroda ex aeguo: Mikołaj Sęczawa - Liceum Plastyczne w Gdyni Orłowie oraz Monika Jasnowska - Chojnicki Dom Kultury oraz
3 nagorda ex aeguo Katarzyna Klepin - Chojnicki Dom Kultury oraz Anna Sołdańska - Szkoła Policealna  im. J Romanowskiej w Elblągu

 

Wyróżnienie

Łukasz Szczurko - Szkoła Policealna  im. J Romanowskiej w Elblągu
Marcin Bahrij - ZSP Bydgoszcz

 

kategoria batik dorośli

Jury w tej kategorii nie przyznało 1 nagrody.
 
2 nagroda Łucja Wołonsewicz - CKiWM Światowid
3 nagroda Jan Bachar - Bartoszyce
3  nagroda Barbara Gierszyńska - Pasłęk

 

wyróżnienie

Monika Szulaczuk - Elbląg
Anna Komorowska - Elbląg
Maria Szczepańska
Aurelia Stołowska
Zofia Pater

 

Kategoria batik młodzież

1 nagroda Miriam Stołowska - liceum Plastyczne w Gronowie Górnym
2 nagroda Ewelina Pietrewicz - Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym

 

wyróżnienie

Pamela Jaworska Elbląg

 

Konkurs jest częścią projektu "Pomosty - Europejskie Spotkania Młodzieży Artystycznie Uzdolnionej" realizowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna