Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w marcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Wyśpiewały miejsca laureatek

2008-02-04,

Kategoria : Konkursy

W minioną sobotę, tj. 2 lutego 2008 na Wojewódzkim Konkursie Wokalnym "Talent" w Pasłęku, uczestniczki sekcji wokalnej "Światowida" wyśpiewały miejsca laureatek.


Była to piąta edycja konkursu. W grupie wiekowej 14-17 lat, spośród kilkunastu uczestników, drugie miejsce zajęła Dorota Leszczyńska, zaś trzecie Hanna Gieda.

 

- Nasze podopieczne debiutowały w konkursie wokalnym "Jedzie pociąg z daleka" - mówi Magdalena Czarnocka, kierownik działu edukacji środowiskowej. - Hanna zdobyła wówczas trzecie miejsce, a Dorota wyróżnienie.

 

Wokalistki uczą się śpiewu pod okiem instruktorki Marty Osowskiej od 2 lat. W konkursie "Talent" zaprezentowały piosenki Ryszarda Rynkowskiego, Anny Jantar i Seweryna Krajewskiego.
Najbliższe plany uczestników sekcji to przygotowania do konkursu "Jedzie pociąg z daleka" oraz do OFSS...Czy to jest kochanie?

 

Autor: M.O, J.K-D

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna