Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zajęcia w ramach "Akademii sukcesu"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Zaśpiewają

2006-06-23,

Kategoria : Konkursy

Jutro (w sobotę) zapraszamy na finał czwartej edycji Międzynarodowego Konkursu Wokalnego „Jedzie pociąg z daleka...". Na scenie kina Światowid zaprezentuje swoje umiejętności około 30 wykonawców z Polski i Rosji.


Celem Międzynarodowego Konkursu Wokalnego „Jedzie pociąg z daleka..." jest promocja talentów, konfrontacja młodych wykonawców z Polski i Rosji, kształtowanie wrażliwości muzycznej. Zadaniem uczestników konkursu jest w ciągu ośmiu minut zaprezentować dwa utwory o dowolnym charakterze, z czego jeden obowiązkowo z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego. Jury będzie brało pod uwagę intonację, emisję, dykcję, dobór repertuaru i ogólny wyraz artystyczny.
W tegorocznym finale zobaczymy około 23 wykonawców z Polski i Rosji w dwóch kategoriach wiekowych (8-13 i 14-18 lat). Niestety, w tym roku nie było chętnych do występów w najmłodszej grupie - do 7 lat. Laureaci zmagań wokalnych zostaną nagrodzeni m.in. zestawami płyt Ryszarda Rynkowskiego (z autografem piosenkarza) oraz odtwarzaczami mp3. Uczestnicy konkursu występują z półplaybacku lub przy akompaniamencie instruktorów muzycznych.
Międzynarodowy Konkurs Wokalny „Jedzie pociąg z daleka..." odbędzie się w kinie Światowid w sobotę (24 czerwca) w godz. od 12 do 15. Wstęp wolny.

 

Międzynarodowy Konkurs Wokalny "Jedzie pociąg z daleka..." dofinansowano ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.

 

2006-06-23

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna