Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

ABC fotografii cyfrowej

2009-08-25,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Wszystkich tych, którzy chcą być członkami klubu fascynatów fotografii cyfrowej, czyli sekcji ElFoto, zapraszamy na spotkanie organizacyjne, jakie zaplanowane jest na poniedziałek, 7 września o godz. 18.00 w sali 38.


        ElFoto tworzą osoby, które chcą doskonalić swój warsztat fotograficzny. W nowym sezonie kulturalnym można dołączyć do grupy, ale trzeba wziąć pod uwagę fakt, że dołączy się do grupy zaawansowanej.

 

- Dlatego dla zupełnych laików w tej dziedzinie proponujemy krótki kurs podstaw - mówi Magdalena Czarnocka, kierownik działu strategii i projektów oraz edukacji kulturalnej. -  W ramach "ABC fotografii cyfrowej", bo tak nazwaliśmy to szkolenie, odbędą się 2 dwugodzinne spotkania.

 

    Na kursie zdobyć będzie można podstawową wiedzę i umiejętności na temat fotografowania "cyfrówką". Spotkania, które poprowadzi fotoreporter jednej z elbląskich gazet, Piotr Kajmer, odbędą się w terminach 14 września i 28 września o godz. 18.00. Odpłatność za uczestnictwo wynosi 40 zł za cały kurs.

 

- Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o zgłoszenia mailowe na adres magdalena.czarnocka@swiatowid.elblag.pl - dodaje Magdalena Czarnocka. - Czekamy do 10 września.

 

 

Autor: J.Kozłowska-Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna