Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Casting do musicalu

2008-08-25,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Światowid zaprasza do udziału w castingu do musicalu, połączonego z naborem do sekcji wokalnej działającej przy naszym centrum.


Casting ma na celu wyłonienie wokalistów do ról głównych, drugoplanowych oraz chórków do nowego musicalu realizowanego przez Światowid. Jednocześnie ogłaszamy nabór do sekcji wokalnej działającej przy CKiWM Światowid. W castingu mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 5 do 25 lat.

 

 - Prosimy o przygotowanie dwóch piosenek zróżnicowanych pod względem wyrazu artystycznego. Kandydatów przesłuchiwać będzie profesjonalne jury. Najlepsi, najzdolniejsi wokaliści wezmą udział w przygotowaniach i realizacji widowiska muzycznego wraz z muzykami, tancerzami i aktorami - mówi Magdalena Czarnocka Kierownik Działu Strategii i Projektów w CKiWM "Światowid".

 

Premiera musicalu odbędzie się 11 listopada 2008 r.

 

Przesłuchania odbędą się 5 września 2008 roku o godzinie 17.00 w Galerii Nobilis Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej Światowid.

 

Musical jest częścią projektu pt.: "Polskie kolory ciszy" zrealizowanego ze środków Ministra kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

 

Autor: MC

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna