Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zajęcia w ramach "Akademii sukcesu"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Dynia w roli głównej

2018-10-26,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Dziś, 26 października w ramach projektu "Aktywność i zdrowe odżywianie receptą na dobre życie" odbędą się w Aniołowie warsztaty kulinarne dla seniorów.

- W świetlicy wiejskiej w Aniołowie będzie dzisiaj smakowicie i jesiennie - zapowiada Teresa Miłoszewska z CSE "Światowid". - Tematem wiodącym warsztatów kulinarnych będzie ...dynia.
Uczestnicy warsztatów pod kierunkiem dietetyka Barbary Bukowskiej  samodzielnie przygotują potrawy z wykorzystaniem tradycyjnych, jesiennych produktów, czyli dyni i jabłek.
- To już kolejne warsztaty zorganizowane są w ramach projektu "Aktywność i zdrowe odżywianie - receptą na dobre życie", realizowanego przez Stowarzyszenie Kulturalne "Viva art" oraz Centrum Spotkań Europejskich " Światowid" w Elblągu - dodaje Teresa Miłoszewska. - Zadanie współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna