Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w marcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Dziś - witraże i dziennikarze

2009-09-15,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

W tym tygodniu Centrum "Światowid" zaprasza na spotkania organizacyjne sekcji witrażu, teatralnej, Elbląskiego Klubu Bonsai oraz osoby chcące spróbować swoich sił w dziennikarstwie. 

 

Wczoraj odbyły się spotkania organizacyjne dla uczestników sekcji plastycznych, dziś, jutro i pojutrze (15,16,17 września) odbywać się będą kolejne.

 

Dzieci powyżej 8 roku życia, które interesuje sztuka projektowania oraz tworzenia witraży "Światowid" zaprasza dziś, we wtorek 15 października o godzinie 17.00, w sali nr 45. Centrum "Światowid" oraz firma Pujan, która funduje materiały do tworzenia witraży, zapraszają na spotkanie, na którym dowiedzieć się będzie można wszystkiego na temat zajęć.

 

Scena Na Piętrze zaprasza uczniów klas 4-6 i gimnazjów do udziału w tworzeniu wspólnego przedstawienia. Rozwijanie talentów aktorskich i praca nad warsztatem rozpocznie się już w środę 16 września o godzinie 15.30.

 

- Na państwa prośbę zostanie również uruchomiona grupa dla najmłodszych, uczniów klas 1-3 - mówi instruktora Edyta Machul. - Zapraszamy na spotkanie 24 września o godzinie 16.00.

 

Wszystkich, którzy chcieliby spróbować w swoich sił w mediach i współtworzyć portal społeczno - kulturalny redakcja portalu www.eswiatowid.pl zaprasza na spotkanie informacyjne 15 września o godzinie 17.00, w pokoju 28 (na parterze).

 

"Światowid" ma również propozycję dla zafascynowanych kulturą japońską - zachęca do uczestnictwa w zajęciach teoretycznych i praktycznych mających na celu wprowadzenie w tajniki sztuki Bonsai. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek, 17 września o godzinie 18.00 w sali nr 38.

 

J.Kozłowska-Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna