Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Klub Aktywnego Seniora w lutym

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

INTEGRACJA Z POMYSŁEM

2008-08-25,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

W najbliższy czwartek, 28 sierpnia 2008 r. o godz. 15.00 w Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid"  w Galerii Nobilis odbędzie się seminarium dla nauczycieli, terapeutów i wolontariuszy nt.„Integracja z pomysłem". W seminarium udział wezmą również terapeuci i pedagodzy z placówek i organizacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych z Rosji i Niemiec.


Metody i formy pracy z osobami niepełnosprawnymi realizowane przez CKiWM„Światowid" w Elblągu przedstawi Teresa Miłoszewska, koordynująca działania adresowane do Osób Niepełnosprawnych oraz wolontariuszy. Warsztatową część seminarium poprowadzą Alicja Guła i Marlena Szwemińska - konsultantki z Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu i Karolina Witkowska - doświadczona nauczycielka nauczania zintegrowanego ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Elblągu.

 

- Seminarium połączone będzie z inauguracją działalności klubu „Edukacja z pomysłem" dla nauczycieli wczesnej edukacji oraz nauczycieli wspomagających. Uczestniczki klubu przedstawią doświadczenia atrakcyjnych rozwiązań w pracy z dziećmi zdrowymi i ich niepełnosprawnymi rówieśnikami- mówi Teresa Miłoszewska, organizatorka seminarium.

 

Wstęp na seminarium jest wolny.

 

Organizatorami seminarium są Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art" oraz Centrum Kultury i współpracy Międzynarodowej „Światowid" w Elblągu.

 

Przedsięwzięcie dofinansowano ze środków Fundacji im. S. Batorego i Fundacji R. Boscha, Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna