Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wakacyjne warsztaty w Kadynach "Ortografia z uśmiechem"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Jak realizować młodzieżowe inicjatywy?

2018-07-22,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

To już ostatnia szansa, by wstąpić w szeregi Klubu Aktywnej Młodzieży i wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu dotyczącym realizacji młodzieżowych inicjatyw. Stowarzyszenie Kulturalne „Viva Art” i CSE „Światowid” w Elblągu zapraszają młodzież z Elbląga i okolic do realizacji swoich pomysłów i rozwijania pasji. Zapisy tylko do piątku, 20 lipca.

Klub Aktywnej Młodzieży ZAELBLĄGOWANI powstał przy współpracy stowarzyszenia „Viva Art” oraz Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, po to, by skupić młodzież, która ma ciekawe pomysły na różnorodne inicjatywy oraz chce rozwijać swoje zainteresowania i ciekawie spędzać czas. Jak mówi Urszula Olejniczak, koordynatorka Klubu, wakacje to dla młodzieży dobry czas na to, by zainwestować w siebie, zdobyć nowe umiejętności, a przy okazji efektywnie spędzić czas wolny od nauki szkolnej. - Klub dopiero co zaczął działać i cały czas czekamy na osoby, mające różne pasje, chcące podzielić się nimi z innymi, ale też takie, które chcą nauczyć się czegoś nowego, albo włączyć się w realizację różnorodnych przedsięwzięć. A jakie to będą przedsięwzięcia, zależy tylko od pomysłów młodzieży – podkreśla pomysłodawczyni przedsięwzięcia.

Pierwszym krokiem, mającym pomóc młodzieży obudzić w sobie kreatywność i rozwinąć umiejętności organizatorskie, będzie kilkugodzinne szkolenie o tym, jak realizować młodzieżowe inicjatywy, które odbędzie się w niedzielę, 22 lipca o godz. 11.30 w CSE „Światowid”. Poprowadzi je Kamila Guzewicz – animator środowiskowy i inicjator działań lokalnych ze stowarzyszenia Adelfi z Ełku. W ramach działań otwierających, aktywizujących młodzież już wkrótce odbędzie się także spotkanie z grupą młodzieży z Olsztyna „Olsztyn 2.0 - dumni z Olsztyna!”, realizującej w swoim mieście ciekawe projekty i kampanie społeczne. Jak zapowiada koordynatorka Klubu, w wakacje i w kolejnych miesiącach uczestnicy Klubu będą mogli skorzystać z wielu darmowych, wybranych przez siebie szkoleń, m. in. wokalnym, autoprezentacji, grafiki komputerowej czy zdrowego odżywiania.

Młodzież w wieku 14-19 lat, która chce wziąć udział w szkoleniu i włączyć się w działalność Klubu, zapraszamy do kontaktu z jego koordynatorem najpóźniej do piątku 20 lipca. Zapisy przyjmowane są:
     - e-mailem: urszula.olejniczak@swiatowid.elblag.pl
     - telefonicznie: 55 611 20 77
     - osobiście: CSE „Światowid” przy Placu Kazimierza Jagiellończyka 1, pokój nr 31, w godzinach 8 - 16. 


     
     Szkolenie odbędzie się w ramach projektu „Klub Aktywnej Młodzieży” realizowanego przez Stowarzyszenie Kulturalne "Viva Art" i CSE "Światowid" w Elblągu i dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

 


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna