Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Kreatywni na start

2007-03-19,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Z początkiem marca ruszyły warsztaty projektu „Kreatorzy". Gimnazjaliści i uczniowie szkół średnich uczestniczą już w zajęciach m. in. z rysunku i rzeźby, wizażu, dziennikarskich i teatralnych.


Harmonogram najbliższych zajęć przedstawia się nastepująco:
17.03 godz. 14.00 - rysunek i rzeźba
19.03 godz. 17.00 - teatralne
21.03 godz. 17.00 - dziennikarskie
22.03 godz. 17.00 - wizaż
26.03 godz. 17.00 - teatralne
31.03 godz. 14.00 - rysunek i rzeźba

 

Dla młodzieży zainteresowanej projektowaniem odzieży organizowany jest konkurs mody na najlepszą kreację wiosenną - informuje Marlena Sochaczewska. - Chęć uczestniczenia w konkursie zadeklarowało już wiele osób, nawet spoza Elbląga, ale wciąż jeszcze można się zgłaszać.

 

Przed „Kreatorami" duże wyzwanie, ponieważ finałowym działaniem będzie czerwcowa impreza na elbląskiej starówce. Na Starym Mieście odbędzie się happening, koncert muzyczny i pokaz wiosennej mody. Warsztatowicze zaprezentują biżuterię, którą wykonali uczestnicząc w zajęciach, a ich prace będzie można kupić podczas czerwcowej aukcji. Dochód zostanie przekazany na cel charytatywny.

 

Organizatorami przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art" oraz CKiWM „Światowid." Program jest realizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu oraz Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie.

 

Informacje:
CKiWM Światowid
Pl.K.Jagiellończyka1
82-300 Elbląg
Tel. 55 611 20 65
e-mail: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl

 

Autor: em

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna