Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Ladies & Gentlemen. Młodzieżowa szkoła wizerunku i autoprezentacji

2018-10-20,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Klub Aktywnej Młodzieży, działający przy Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza młodzież w wieku 14-19 lat na dwudniowe, bezpłatne szkolenie z autopromocji i kształtowania wizerunku. Szkolenie już w najbliższą sobotę i niedzielę 20 i 21 października, od  godz. 10:00. Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty. Liczba miejsc jest ograniczona!

Dobry wizerunek to doskonała droga do sukcesu.  Warto zainwestować w siebie i stworzyć taki wizerunek, który będzie przekazywał światu dokładnie to, co chcemy żeby przekazywał. Umiejętne zarządzanie sobą i swoimi zasobami jest bardzo ważnym elementem autopromocji i kreowania własnego wizerunku.

Szkolenie jest dla każdego, kto chciałby wiedzieć jak świadomie budować swój wizerunek i poznać mechanizmy autopromocji. Uczestnicy szkolenia pod okiem doświadczonego trenera poznają tajniki psychologii wystąpień publicznych, zasady savoir vivre, dress code, a także dowiedzą się, jak panować nad swoim głosem.

Na zgłoszenia czekamy do 19 października (piątek) do godz. 13.00

Zapisy i szczegółowe informacje pod nr tel. 55 611 20 77 lub e-mail: urszula.olejniczak@swiatowid.elblag.pl.

Szkolenie odbędzie się w CSE Światowid” w Elblągu przy Placu K. Jagiellończyka 1, w ramach projektu „Klub Aktywnej Młodzieży" realizowanego przez Stowarzyszenie Kulturalne "Viva Art" i CSE "Światowid" w Elblągu i dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

 


Autor: Urszula Zajko - Olejniczak

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna