Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Klub Aktywnego Seniora w lutym

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Origami dla dzieci

2009-05-30,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Dzieci, które chcą nauczyć się wykonywać prace w technice origami centrum kultury „Światowid" zaprasza w najbliższą sobotę. Są jeszcze wolne miejsca na warsztaty dla dzieci, które przeprowadzone zostaną w ramach Rosyjskiej majówki.

 

     Na zajęciach rosyjscy instruktorzy pokażą sztukę składania papieru w taki sposób, by przedstawiały różne postaci, najczęściej zwierząt. Punktem wyjścia będzie kwadratowa kartka papieru, której nie wolno ciąć, kleić i dodatkowo ozdabiać i z której poprzez zginanie tworzone są przestrzenne figury.

Na warsztaty, w których udział jest bezpłatny, zapisać się można pod numerem telefonu 055 611 20 83 lub wysyłając zgłoszenie na adres: dominika.smiech@swiatowid.elblag.pl. Ilość miejsc ograniczona.

Zajęcia odbędą się w sobotę (nie jak wcześniej zapowiadano w niedzielę) w sali 45 (II piętro CKiWM „Światowid").

 

Autor: J.Kozłowska-Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna