Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zapraszamy (wirtualnie) na wystawę „KINGSAJZ” | Daniel Stachula

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Śpiewaj i czerp z tego radość!

2019-09-20,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Lubisz śpiewać, a przy tym dobrze się bawić? Chcesz rozwijać swoją pasję i poprawić swoje umiejętności wokalne? W takim razie nasze zajęcia są właśnie dla Ciebie!

Klub Aktywnej Młodzieży działający przy CSE „Światowid” zaprasza młodzież w wieku od 14-20 lat na bezpłatne zajęcia wokalne. Na nich nauczysz się prawidłowej emisji głosu oraz dykcji, śpiewu wielogłosowego i solowego, prawidłowej postawy scenicznej, a także pracy przy mikrofonie!

Przesłuchania rekrutacyjne odbędą się w piątek 20 września w godzinach 16.00-18.00 w Galerii Nobilis w CSE „Światowid” (drugie piętro). Będzie można korzystać z własnych podkładów muzycznych.  Osoby w szczególności z niską barwą głosu będą bardzo mile widziane.

Informacji udziela Urszula Zajko-Olejniczak - koordynator warsztatów, pod numerem telefonu: 55 611 20 77 lub tel. kom. 601 917 817.

Warsztaty odbędą się w ramach projektu „Klub Aktywnej Młodzieży" realizowanego przez Stowarzyszenie Kulturalne „Viva Art” i CSE „Światowid” w Elblągu. Projekt dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko–Mazurskiego.

Serdecznie zapraszamy!


Autor: Młodzież z „Klubu Aktywnej Młodzieży”

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna