Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

W miesiąc poznasz podstawy fotografii

2018-10-10,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

W „Światowidzie” rusza kolejna edycja kursów fotografii od podstaw. Wystarczy miesiąc, by poznać wszystkie możliwości aparatu oraz nauczyć się twórczego myślenia i kreatywnego wykorzystywania sprzętu fotograficznego.

Program kursu jest bogaty i przystępny, bo skierowany jest do osób zaczynających przygodę z fotografią. Na ten kurs mogą zapisać się wszyscy, którzy chcą poznać podstawy fotografii, a także m.in. chcą się nauczyć robić dobre zdjęcie nocą, czy ciekawe portrety.

Zajęcia prowadzi Artur Kalinowski, który ukończył m.in. Akademicki Kurs Typografii w Warszawie (2011) oraz Akademię Fotografii w Warszawie (Dyplom Akademii w roku 2011).

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 10 października o godz. 17.00 (sala 38) w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid". Kolejne odbędą się 17, 24 i 31 października. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.10pracownia.pl.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna