Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zajęcia w ramach "Akademii sukcesu"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Seniorze przyjdź na jogę

2018-10-30,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza na bezpłatne zajęcia jogi z Barbarą Czerwień. Spotkanie odbędzie się 30 października o godz. 10:00 w CT „Promyk”. Ilość miejsc ograniczona.

- W ramach projektu „Kultura dla seniora – senior dla kultury” zajęcia jogi dla osób po 50. roku życia poprowadzi Barbara Czerwień, prawdopodobnie najbardziej aktywna kobieta
w Elblągu - mówi Aleksandra Bednarczuk, koordynatorka projektu. - W jodze zakochana jest od sześciu lat, a od niedawna jest certyfikowanym instruktorem Air Jogi.

Prowadząca jest promotorką zdrowego trybu życia, a przede wszystkich ruchu. Jak twierdzi dzięki świadomej praktyce jogi poprawiamy sylwetkę, kondycję, sprawność, świadomość siebie, pozbywamy się napięcia mięśni, łatwiej radzimy sobie z emocjami, potrafimy oczyszczać nasz umysł z uporczywych myśli.

- Praktyka jogi pomaga mi uporać się ze wszystkimi doświadczeniami w życiu. Daje wolność ciału, pomaga w zachowaniu jasności umysłu i utrzymaniu serca w zdrowiu oraz spokoju – mówi Barbara Czerwień. - Wielu z nas potrzebuje jogi, dziś nawet bardziej niż kiedykolwiek, bo jesteśmy wiecznie zestresowani i przepracowani.

Jogę może praktykować każdy bez względu na wiek, płeć czy wyznanie.

Zajęcia jogi z Barbarą Czerwień odbędą się 30 października o godz. 10:00 w Centrum Tańca „Promyk”. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel.: 55 611 20 59.

Projekt „Kultura dla seniora – Senior dla kultury” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna