Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zapraszamy (wirtualnie) na wystawę „KINGSAJZ” | Daniel Stachula

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Seniorzy nakręcają się na pilates

2019-09-16,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

W Centrum Tańca „Promyk” trwają zajęcia pilates skierowane do elbląskich seniorów. Okazuje się, że są oni najbardziej aktywną grupą odbiorców.

Coraz więcej seniorów wolny czas chce spożytkować konstruktywnie. Wielu z nich wybiera aktywność fizyczną w przeróżnych formach. W ramach projektu „Nakręcamy się na aktywność” seniorzy spotykają się raz w tygodniu i intensywnie ćwiczą pod okiem wykwalifikowanego instruktora pilates. 

- Udział w projekcie mobilizuje nas do aktywności - mówi Teresa, uczestniczka zajęć. - Podczas spotkań dajemy z siebie prawie 100%, staramy się dokładnie wykonywać ćwiczenia według poleceń instruktora. Wiemy, że jest to czas dla nas, że w ten sposób inwestujemy w swoją kondycję i sprawność. 

 

Zajęcia pilates dla seniorów są realizowane w Centrum Tańca „Promyk” w ramach zadania pn. „Nakręcamy się na aktywność” dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg.


Autor: Red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna