Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Siła Wsparcia i Świat Mało Znany

2019-06-14,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

W ramach projektu „Siła Wsparcia” programu Erasmus+ działamy aktywnie również latem. Już 14 czerwca odbędzie się kolejne działanie w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań w pracy z osobami niepełnosprawnymi.

Tym razem będzie to wyjazd edukacyjny, połączony z udziałem w niezwykłym wydarzeniu „Świat Mało Znany”, czyli przeglądzie teatralnym spektakli tworzonych wspólnie przez osoby niepełnosprawne intelektualnie i osoby pełnosprawne. "Świat Mało Znany" jest imprezą realizowaną cyklicznie od 23 lat, promującą potencjał i możliwości oraz osiągnięcia artystyczne osób z niepełnosprawnością intelektualną z różnych regionów Polski i innych krajów Europy.

W wyjeździe edukacyjnym z zakresu teatroterapii mogą wziąć udział instruktorzy oraz terapeuci. Udział jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Zapisy i szczegółowe informacje uzyskać można pocztą elektroniczną pisząc na adres: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl lub pod numerem tel. 55 611 20 65. Przegląd odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Wyjazd z Elbląga o godz. 14.00, powrót w godzinach wieczornych.

Kontakt z działaniami teatralnymi, warsztaty z zakresu dramy i teatru ruchu są pomocne zarówno podczas kreowania spektaklu, jak i w budowaniu własnego wizerunku oraz w zmaganiach życia codziennego, pełnego barier, wyzwań i stereotypów. Program znajduje się na stronie.

 

Warsztaty realizowane w ramach projektu “SIŁA WSPARCIA” / „STRENGTH OF SUPPORT”   
Program Erasmus+  / Edukacja Dorosłych
Akcja 2 - Partnerstwa strategiczne. Współpraca na rzecz innowacji  i dobrych praktyk. 

 


Autor: Paula Załuska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna