Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zapraszamy (wirtualnie) na wystawę „KINGSAJZ” | Daniel Stachula

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Spotkanie podsumowujące połowę projektu „Być jak Leonardo”

2019-09-20,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

W piątek 20 września 2019 w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Słobitach odbyło się spotkanie mające na celu podsumowanie połowy projektu „Być jak Leonardo”, który Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu realizuje od października 2018 do sierpnia 2020 roku.

W spotkaniu uczestniczyli: Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid”, Bogusław Szczerba, wójt gminy Wilczęta, Olga Karpińska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Słobitach, a także grono pedagogiczne i uczniowie. W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym uczniowie otrzymali zestawy materiałów szkolnych, w tym piórniki, zeszyty, ołówki, długopisy, kalkulatory, z których będą mogli korzystać podczas zajęć projektowych.

A już niedługo odbędzie się kolejna atrakcja w ramach projektu - wyjazd do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Projekt „Być jak Leonardo” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.


Autor: Red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna