Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zajęcia w ramach "Akademii sukcesu"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Tai chi, czyli skuteczny sposób na stres

2018-10-12,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Szukasz sposobu na relaks i wyciszenie? Masz wrażenie, że twoje mięśnie są spięte, a umysł przemęczony pracą i nadmiarem obowiązków? Zapisz się do sekcji Tai Chi w Centrum Tańca „Promyk”  i naucz się skutecznie zwalczać stres.

Trening Tai Chi jest doskonałym sposobem na odprężenie i uwolnienie ciała oraz umysłu od napięć. Ćwiczenia polecane są dla każdego, kto pragnie się wyciszyć, a jednocześnie poprawić swoją ogólną sprawność. Trening skierowany jest dla osób, które nie mogą obciążać mięśni i kręgosłupa zbyt dynamicznymi ćwiczeniami.

- Zapraszamy wszystkich do zapisów na treningi Tai Chi – mówi Zyta Wrzos z Centrum Tańca „Promyk” - Pierwsze zajęcia odbędą się 12 października o godzinie 20:00 i będą bezpłatnie. Sekcję poprowadzi doświadczony trener Rafał Szulkowski z YMAA Sopot-Gdańsk.

Tai Chi to ćwiczenia fizyczne wykonywane według specjalnej sekwencji. Podczas treningu  kładziony jest nacisk na koordynowanie ruchów z prawidłowym oddechem oraz utrzymanie równowagi i odpowiedniej postawy. Aktywność ta określana jest jako medytacja w ruchu – relaksuje nie tylko ciało, ale również umysł. Dzięki treningowi pozytywnie wpływamy na swoje zdrowie, pracujemy nad równowagą, koordynacją, sprawnością a także zgłębiamy tajniki samokontroli.

    
Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
tel. +48  55 611 01 30/40
tel. kom. +48 609 977 220
e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl 


Autor: Paula Radzikowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna