Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty: W 5 dni dookoła świata

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Techniki kreatywne w malarstwie

2019-04-13,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na warsztaty, które odbędą się 13 kwietnia 2019 r. od godz. 11.00 (pracownia 16, piętro -1, CSE „Światowid”), a skierowane są do instruktorów, terapeutów, opiekunów oraz do osób dorosłych z różnymi formami niepełnosprawności.

Będzie to warsztat plastyczny, w którym istotne będzie przede wszystkim kreatywne użycie farb i narzędzi - malowanie na dużych płaszczyznach, na podłożach płóciennych, papierowych, a także na szkle, używanie pędzli, gąbek, szpachelek.

- Działania artystyczne oprócz wartości estetycznych wzmacniają poczucie własnej wartości, indywidualną ekspresję oraz kształtują umiejętności pracy zespołowej - mówią organizatorzy. - Twórczość plastyczna wspiera wielozmysłowe postrzeganie wielu zjawisk i wyrażanie emocji, a także sprzyja rozwojowi  indywidualnych form wypowiedzi i swobodnemu eksperymentowaniu w zakresie różnych technik.

Założeniem warsztatów jest, że wśród instruktorów, terapeutów i uczestników jest wiele osób z pasjami, które poszukują wskazówek, sposobów pracy z tworzywem. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. 

Zapisy do dnia 12.04.2019 r., mail: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl lub pod nr tel. 55 611 20 65.

Warsztaty realizowane w ramach projektu “SIŁA WSPARCIA” / „STRENGTH OF SUPPORT”   
Program Erasmus+  / Edukacja Dorosłych
Akcja 2 - Partnerstwa strategiczne. Współpraca na rzecz innowacji  i dobrych praktyk

 

 Autor: Paula Załuska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna