Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w marcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Twórcza terapia w kinie

2009-10-01,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

W poniedziałek, 5 października o godzinie 17.30, w kinie „Światowid" odbędzie się pokaz filmu „Ostania akcja", zorganizowany w ramach programu „Twórcza terapia". Propozycja skierowana jest do osób niepełnosprawnych, w tym również do osób z niedosłuchem.

 

Od 24 września, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" jest przygotowane do realizacji projekcji filmowych, spektakli, koncertów i innych wydarzeń także dla osób niedosłyszących.

 

Centrum „Światowid" posiada pięć zestawów sprzętu wspomagającego słyszenie MyLink firmy Phonak - bezprzewodowych odbiorników z nadajnikiem. Odbiorniki są kompatybilne z wewnątrzusznymi aparatami słuchowymi oraz zausznymi aparatami słuchowymi z cewką telefoniczną. 
- Sprzęt wspomagający słyszenie odbierać należy minimum 10 minut przed projekcją filmową, spektaklem, koncertem lub innym wydarzeniem w kasie Centrum „Światowid"- mówi Justyna Kozłowska-Dyrla, rzecznik Centrum „Światowid". - Aby z niego skorzystać należy pozostawić w kasie ważny dowód tożsamości. 
Instrukcji użytkowania MyLink udzieli kasjer lub bileter, a po zakończonym pokazie należy go bezzwłocznie oddać do kasy CSE „Światowid". 
- Odwiedzający nas widzowie z zaburzeniami słuchu będą od tej pory mogli bez przeszkód uczestniczyć w organizowanych przez nas wydarzeniach - dodaje Justyna Kozłowska-Dyrla.

 

 

Edyta Jasiukiewicz

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna