Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wakacyjne warsztaty w Kadynach "Ortografia z uśmiechem"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Twórcze warsztaty dla seniorów

2018-09-25,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

To kolejna propozycja aktywnego spędzania czasu dedykowana osobom nieaktywnym zawodowo.

W najbliższy wtorek, 25 września 2018 r. w godz.15.30 – 18.00 w Warmińsko-Mazurskiej Bibliotece Pedagogicznej im. K. Wojtyły w Elblągu (ul. Św. Ducha 25) odbędą się „Twórcze warsztaty dla seniorów”. Wydarzenie przebiegać będzie w klimacie spotkań z formami pracy elbląskiej książnicy pedagogicznej i historią Polski 1918-2018.

- Poznawanie Biblioteki odbędzie się podczas znanych starszemu pokoleniu podchodów, którym towarzyszyć będą gry i łamigłówki logiczne. Następnie proponujemy ulubione przez wszystkich bingo i mniej znany quiz, przy użyciu tabletów zapewnionych przez nas – informują organizatorzy - Będzie czas na relaks przy kawie i słodkim poczęstunku oraz możliwość skorzystania z gier planszowych.

Wszystko pod okiem nauczycielek bibliotekarek i graczy z Planszówkarni.

- Zapraszamy wszystkich lubiących quizy, zagadki i dobrą zabawę – dodają organizatorzy. - Ufamy, że wtorkowe popołudnie, spędzone w Bibliotece Pedagogicznej w Elblągu, będzie spotkaniem ciągle aktywnych i kreatywnych seniorów.

 

Wydarzenie „Twórcze warsztaty dla seniorów” jest częścią projektu "Aktywność i zdrowe odżywianie receptą na dobre życie", realizowanego przez Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art” i CSE „Światowid”, dofinansowanego przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Partnerem wydarzenia jest Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna im. K. Wojtyły w Elblągu.

 

 


Autor: Paula Załuska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna