Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zapraszamy (wirtualnie) na wystawę „KINGSAJZ” | Daniel Stachula

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Warsztaty DIY dla dorosłych i młodzieży!

2018-10-25,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Nowa propozycja zajęć dla dorosłych. Jeśli lubisz tworzyć, dobieranie kolorów sprawia Ci przyjemność i cenisz sobie oryginalnie, ręcznie wykonane przedmioty, zapoznaj się z naszą propozycją. ZRÓB TO SAM – to hasło przewodnie Cyklu Warsztatów DIY (Do It Yourself) dla osób dorosłych i młodzieży, organizowanych w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

W ramach cyklu zostaną zorganizowane trzy warsztaty, podczas których uczestnicy wykonają oryginalne ozdoby do domu lub na prezent. Przedmioty wykonane własnoręcznie niezaprzeczalnie mają duszę i napawają dumą, a jesienna aura sprzyja twórczym działaniom. Podczas warsztatów tworzenia bardzo popularnych obecnie przedmiotów DIY, będzie można nauczyć się nowych technik plastycznych, odstresować oraz puścić wodze fantazji. Na zajęcia zapraszamy osoby dorosłe i młodzież, można również przyjść z dzieckiem i stworzyć wspólną pracę.

Pierwszymi zajęciami z cyklu będą warsztaty tworzenia makatek na profesjonalnych ramach tkackich. Makatka czy inaczej mówiąc szeroko pojęta tkanina artystyczna, stała się obecnie modnym elementem designu i wystroju wnętrz. Uczestnicy stworzą autorskie makatki do powieszenia na ścianie.

Warsztaty tworzenia makatek odbędą się 25.10.2018, w godz. 17.00 – 19.00 w sali 46 (II piętro budynku) w CSE „Światowid” w Elblągu. Prowadzący – Paula Załuska. Koszt pojedynczych warsztatów to 10 zł. Płatne w kasie kina „Światowid” w dniu warsztatów.

Szczegółowe informacje i zapisy: e-mail paula.zaluska@swiatowid.elblag.pl lub tel. (55) 611 20 64. Można zapisywać się na pojedyncze warsztaty. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Kolejne zajęcia z cyklu odbędą się: 09.11.2018 (piątek) oraz 29.11.2018 (czwartek).


Autor: Paula Załuska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna