Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Warsztaty kulinarne w Kadynach

2018-12-13,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

W czwartek 13 grudnia 2018 r. o godz.14 w Świetlicy Wiejskiej w Kadynach odbędą się kolejne już warsztaty kulinarne dla seniorów zorganizowane przez Stowarzyszenie Kulturalne "Viva art" oraz Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu. Tym razem pod kierunkiem specjalistki z zakresu żywienia - Barbary Bukowskiej uczestnicy warsztatów samodzielnie wykonają dania świąteczne.
Warsztaty są bezpłatne i skierowane są do mieszkańców Kadyn i okolic. Liczba miejsc ograniczona (kontakt w sprawie warsztatów: Dorota Lebioda tel. 509 946 731).

Działanie realizowane w ramach projektu "Aktywność i zdrowe odżywianie receptą na dobre życie", dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Partnerem w działaniu jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tolkmicku - świetlica wiejska w Kadynach.


Autor: Teresa Miłoszewska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna