Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zapraszamy (wirtualnie) na wystawę „KINGSAJZ” | Daniel Stachula

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Warsztaty plastyczne dla zapracowanych

2019-09-17,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Z myślą o tych, którzy chcą rozwijać swoje artystyczne pasje, ale są zbyt zajęci, aby móc regularnie przychodzić na cotygodniowe zajęcia, „Światowid” przygotował cykl popołudniowych warsztatów plastycznych „Trening kreatywności dla dorosłych i młodzieży”. Warsztaty te będą się odbywały jeden raz w miesiącu, a każde zajęcia będą poświęcone odrębnej technice z zakresu sztuk plastycznych.

Uczestnicy wrześniowych warsztatów poznają tajniki mozaiki szklanej, którą tworzy się poprzez zestawianie ze sobą niewielkich elementów. Na efekt pracy największy wpływ ma dobór kolorów szkła oraz fugi. Praca w tej technice daje piękne efekty końcowe nawet u tych, którzy wcześniej nie mieli okazji tworzyć szklanych mozaik.

Do udziału w zajęciach zapraszamy osoby dorosłe i młodzież. Warsztaty odbędą się we wtorek 17.09.2019 r. w pracowni plastycznej CSE „Światowid” nr 45 (II piętro budynku) w godzinach od 17.00 do 18.30. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 20 zł od osoby. Płatne w kasie Kina Światowid w dniu warsztatów.

Osoby zainteresowane prosimy o zapisy: e-mail paula.zaluska@swiatowid.elblag.pl lub tel. 55 611 20 85.


Autor: Paula Załuska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna